ДСВ (DSV) - Оригінальні запчастини до побутової техніки
Tel/Viber: +38(068)872-88-02

Email: dsvplus.com.ua@gmail.com
Поиск
ДСВ-ПЛЮС
ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ ДО ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ
www.dsvplus.com.ua


Замовлення доступні тільки зареєстрованим користувачам

О компании

ДСВ-ПЛЮС - оригинальні запчасти Whirlpool, Indesit, Hotpoint.

Даний сайт призначений для сервісних центрів, які здійснюють ремонт побутової техніки компанії Whirlpool, Indesit, Hotpoint та потребують оригінальних запасних частин.

Замовляти запчастини через цей сайт можуть компанії, які уклали договори з ТОВ «ДСВ-ПЛЮС» та отримали оригінальні ключі доступу до всіх ресурсів сайту.

Трішки історії

Компанія «ДСВ» була створена у 2003 році для ексклюзивного імпорту запчастин бренду JVC.
 
У 2005 році компанія уклала контракти з «Indesit» (Італія) та почала регулярно імпортувати оригінальні запчастини даного бренду.
 
У 2008 році ДСВ набуло монопольного права ввезення запчастин для гарантованого ремонту техніки CANON.
 
У 2012 році на прохання представництва рішенням ради засновників було вирішено створити компанію, яка могла обслуговувати бренд «Indesit». Так з'явилася монобрендова компанія "ДСВ-ПЛЮС".
 
З липня 2013 року компанія ДСВ-ПЛЮС є сертифікованим імпортером запчастин Whirlpool, Indesit та Hotpoint-Ariston в Україні.
 
ДСВ-ПЛЮС та запчастини Whirlpool, Indesit, та Hotpoint-Ariston
В даний час компанія ДСВ-ПЛЮС створила новий сайт, який дозволить оптимізувати та спростити роботу сервісів, містить склад топових деталей, забезпечує постачання запчастин до регіонів двічі на тиждень, організовано зручну доставку запчастин до дверей складу клієнта за рахунок "ДСВ-ПЛЮС". Кожні 10 днів на склад ДСВ-ПЛЮС надходить новий вантаж запчастин від виробника.
 
Компанія "ДСВ-ПЛЮС" робитиме все можливе для швидкого та повного забезпечення запчастинами сервісних центрів України.ТОВ «ДСВ ПЛЮС»